Kontakt

o nas novice kontakt

Elkotex d.o.o.
Stegne 27, 1000 Ljubljana, Slovenija

Odpiralni čas: od ponedeljka do četrtka 8:00 – 16:30, petek 8:00 – 15:00

Matična št.: 1447025 Davčna št.: SI80941427
Milan Suša Direktor milan.susa@elkotex.si
Urban Dolinšek Vodja marketinga + 386 1 583 79 26 urban.dolinsek@elkotex.si
Majda Štebej Vodja prodaje + 386 1 583 79 15 majda.stebej@elkotex.si
Primož Novak Prodaja ključnim kupcem, nabava + 386 1 583 79 13 primoz.novak@elkotex.si
Mitja Sodja Vodja nabave + 386 1 583 79 12 mitja.sodja@elkotex.si
Petra Lebar Referent v nabavi + 386 1 583 79 23 petra.lebar@elkotex.si
Aleš Buzeti Referent v nabavi, prodaja + 386 1 583 79 15 ales.buzeti@elkotex.si
Jan Suša Referent v nabavi, prodaja + 386 1 583 79 18 jan.susa@elkotex.si
Primož Andreiz Referent v nabavi, prodaja rešitev + 386 1 583 79 27 primoz.andreiz@elkotex.si
Simona Kotnik Referent v nabavi + 386 1 583 79 25 simona.kotnik@elkotex.si
Domen Dovgan Prodaja mobilnih tehnologij + 386 1 583 79 24 domen.dovgan@elkotex.si
Nina Vodnik Referent v nabavi + 386 1 583 79 14 nina.vodnik@elkotex.si
Jasmina Osana Vodja računovodstva + 386 1 583 79 11 jasmina.osana@elkotex.si
Primož Graj Vodja skladišča + 386 1 583 79 19 izdaja@elkotex.si
Mojca Čibej Referent v reklamacijskem oddelku + 386 1 583 79 17 mojca.cibej@elkotex.si
Črtomir Gorenec Servis in tehnična pomoč + 386 1 583 79 16 servis@elkotex.si